Odzyskiwanie danych sprawdzony obsługa.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane lub brakujące dane z Androida

Korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych Androida to świetny sposób na przywrócenie usuniętych lub brakujących danych z urządzenia. Jednak nie wszystkie programy do odzyskiwania danych działają z każdą lokalizacją plików na urządzeniu z systemem Android. Ważne jest, aby wybrać taki, który działa z plikami przechowywanymi na karcie SD i pamięci systemowej telefonu. Powinieneś także wiedzieć, że nie wszystkie programy do odzyskiwania danych obsługują wszystkie trzy lokalizacje plików.

Apps

Nierzadko zdarza się, że użytkownik systemu Android doświadcza problemów związanych z danymi. Mogą one wystąpić z powodu przypadkowego usunięcia lub awarii oprogramowania. Wiele osób nie tworzy kopii zapasowych swoich danych wystarczająco często, a utrata danych może się zdarzyć każdemu, gdziekolwiek. Na szczęście istnieją aplikacje do odzyskiwania danych na Androida, które pomogą Ci odzyskać utracone dane.

Android aplikacje do odzyskiwania danych pozwalają uzyskać dostęp do pamięci wewnętrznej i microSD w celu wyszukiwania utraconych plików. Te aplikacje są często darmowe, choć może trzeba kupić niektóre, aby odblokować pełny zestaw funkcji. To sprawia, że są świetną opcją dla tych, którzy nie mają dostępu do roota. Niektóre z nich wymagają również podłączenia telefonu do komputera w celu przeprowadzenia procesu odzyskiwania.

Jedną z najpopularniejszych aplikacji do odzyskiwania danych jest EaseUS, której działanie polega na skanowaniu pamięci masowej urządzenia z systemem Android i zapisywaniu odzyskanych danych w podglądzie. Obsługuje ponad sześć tysięcy różnych urządzeń z systemem Android i może odzyskać dane zarówno z wewnętrznej, jak i zewnętrznej pamięci masowej. Interfejs użytkownika jest łatwy w obsłudze i umożliwia eksport odzyskanych danych do różnych formatów. Oprogramowanie pomaga również zachować prywatność, nie nadpisując danych.

Inną popularną aplikacją do odzyskiwania danych jest MyJad’s Android Data Recovery, która jest potężną aplikacją do odzyskiwania danych, która działa z dużą liczbą urządzeń z systemem Android. Może odzyskać zdjęcia, filmy, muzykę, historię połączeń i inne. Darmowa wersja pozwala na podgląd plików przed ich przywróceniem. Płatna wersja kosztuje 50 dolarów, ale jest dostarczana z dożywotnimi aktualizacjami.

FoneLab to kolejna popularna aplikacja. Pozwala odzyskać utracone lub usunięte zdjęcia z urządzeń z systemem Android. Wystarczy, że podłączysz urządzenie do komputera, a kreator poprowadzi Cię przez cały proces. Darmowa wersja pozwala na podgląd możliwych do odzyskania danych, natomiast wersja płatna odzyskuje wybrane pliki.

Cechy

Istnieje kilka korzyści z korzystania z programu do odzyskiwania danych Android. Po pierwsze, programy te są szybkie i kompletne. Po drugie, są one bezpieczne. Android programy do odzyskiwania danych wykorzystują technologię skanowania READ-ONLY, aby odzyskać dane bez uszkodzenia oryginalnych plików. Programy te skanują utracone zdjęcia w ich oryginalnej jakości, nie modyfikując oryginalnych danych. Mają również przyjazne dla użytkownika interfejsy i pozwalają użytkownikowi na podgląd określonych plików przed ich odzyskaniem.

Po wybraniu oprogramowania do odzyskiwania danych dla Androida użytkownicy mogą wybrać rodzaj danych, których potrzebują. Niektóre programy obsługują całą przestrzeń dyskową urządzeń z systemem Android, podczas gdy inne obsługują tylko kilka. Ponadto programy do odzyskiwania danych dla smartfonów z systemem Android pozwolą Ci zapisać pliki bezpośrednio na komputerze. Po wybraniu rodzaju oprogramowania do odzyskiwania danych dla urządzenia, będziesz mógł wyświetlić podgląd odzyskanych danych i zdecydować, czy wyodrębnić je lub oznaczyć do odzyskania później.

Android Data Recovery pozwala odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android, w tym telefonów, tabletów i zewnętrznych kart SD. Może przywrócić kontakty, zdjęcia, filmy i audio z telefonu z systemem Android. To oprogramowanie jest kompatybilne z większością wersji Androida i ma przyjazne dla użytkownika interfejsy. Oprogramowanie obsługuje również prawie każdy popularny typ pliku, w tym zdjęcia i filmy.

Inną cechą oprogramowania do odzyskiwania danych Androida jest to, że może pomóc w odzyskaniu usuniętych filmów, filmów i nagrań. Wiele programów do odzyskiwania danych na Androida obsługuje nawet pliki multimedialne, takie jak wiadomości WhatsApp. Ponadto mogą one również pomóc w przywróceniu kontaktów z pamięci wewnętrznej lub karty SIM.

Wsparcie

Jeśli używasz telefonu z systemem Android, prawdopodobnie natknąłeś się na problem przypadkowego usunięcia lub utraty danych. Dostępnych jest niewiele kompetentnych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android. Tenorshare UltData for Android jest jednak potężnym programem, który znajdzie i przywróci Twoje utracone dane. Program ten obsługuje wiele urządzeń z systemem Android, w tym najnowsze modele. Oprogramowanie przeszuka Twoje urządzenie i pozwoli Ci przeszukać pliki, aby znaleźć dane, które straciłeś. Ponadto UltData pozwala wybrać konkretny typ danych, które chcesz odzyskać.

Możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Android, aby przywrócić dane z utraconego, usuniętego lub sformatowanego telefonu lub tabletu z systemem Android. Będzie skanować pamięć wewnętrzną i kartę SD, aby znaleźć utracone i usunięte pliki. Z odpowiednim oprogramowaniem, można nawet odzyskać dane, które zostały utracone, ponieważ telefon został zresetowany fabrycznie. Wiele z tych programów ma nawet funkcje podglądu, więc można wyświetlić podgląd danych przed odzyskaniem go. Najlepszą częścią tych programów jest to, że mogą być używane na różnych urządzeniach, w tym tabletów Android i pudełek TV.

Przed pobraniem oprogramowania do odzyskiwania danych Android, upewnij się, że Twój telefon ma wystarczająco dużo miejsca, aby zapisać pliki, które musisz odzyskać. Jeśli straciłeś ważne dane w pamięci wewnętrznej, powinieneś najpierw utworzyć kopię zapasową danych w pamięci zewnętrznej, takiej jak karta microSD. Następnie podłącz urządzenie do komputera. W przypadku desktopowych systemów operacyjnych podłączenie telefonu przez USB i wysunięcie karty microSD lub włożenie czytnika kart powinno być łatwe. Po podłączeniu otwórz menedżera plików i przejrzyj utracone pliki.

Istnieje wiele darmowych programów do odzyskiwania danych na Androida, które są dostępne. Wiele z tych produktów jest łatwych w użyciu i oferuje bezpłatną próbę. Możesz ich używać, dopóki nie będziesz zadowolony z wyników, lub możesz kupić taki, który oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy. Należy jednak pamiętać, że te programy mają mieszane recenzje od użytkowników. Niektórzy użytkownicy skarżyli się na słabe wsparcie klienta, ale ogólnie rzecz biorąc, większość z nich jest przyjemna w użyciu.

Limit wielkości

Istnieją pewne aplikacje, które mogą tworzyć kopie zapasowe urządzenia z systemem Android. Aplikacje te dostarczą Ci listę dostępnych zestawów danych kopii zapasowych i będziesz mógł wybrać najbardziej odpowiedni. Aplikacje te pozwolą również na przywrócenie z własnej kopii zapasowej. Jeśli oba źródła są dostępne, urządzenie będzie traktować priorytetowo własną kopię zapasową. Jednak te narzędzia mogą nie być odpowiednie dla wszystkich użytkowników Androida.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Tagged:

You Might Also Like