ul. Rimini Oferta obsługi informatycznej firm

ul. Rimini Oferta obsługi informatycznej firm

Tym jest Osbługa informatyczna firm obowiązkowe.
Osbługa informatyczna firm bezpieczeństwo z zabezpieczenia informatycznego dla średnich firm.

Rimini Street oferuje kompleksowe wsparcie dla oprogramowania dla przedsiębiorstw, w tym bezpieczeństwa i zgodności z przepisami podatkowymi. Jest to odmienne od wsparcia oferowanego przez producenta oprogramowania i może być bardziej osobiste, responsywne i kompleksowe. Globalny zespół inżynierów Rimini Street ma średnio 20 lat doświadczenia i może rozwiązać Twój problem w ciągu kilku minut. Jego kompleksowe usługi wsparcia obejmują każdy aspekt oprogramowania dla przedsiębiorstw, od bezpieczeństwa i poprawek błędów do interoperacyjności w całym stosie technologicznym i zgodności podatkowej.

IT, marketing i doradztwo biznesowe

Doradztwo personalne zajmuje się rekrutacją wyjątkowych pracowników, zapewniając, że firma przestrzega zasad dobrego zarządzania i legalnych praktyk personalnych. Ponadto konsultanci ds. technologii informacyjnych pomagają firmie wdrażać nowe technologie oraz zarządzać rozwojem oprogramowania i architekturą korporacyjną. Konsultanci ci pomagają firmom w identyfikacji i wykorzystaniu najlepszych rozwiązań programowych dla ich specyficznych potrzeb. Oprócz doradztwa w zakresie zasobów ludzkich, firmy informatyczne oferują szereg innych usług doradczych, w tym cyberbezpieczeństwo i podatki.

Zanim zatrudnisz konsultanta, rozważ jego referencje. Ważne jest, aby znaleźć osobę, która miała praktyczne doświadczenie w świecie biznesu. Stopień naukowy może być bezużyteczny, jeśli ktoś nie ma odpowiedniego doświadczenia. W rezultacie szukaj konsultantów, którzy pracowali w świecie biznesu przez wiele lat.

Najlepszym sposobem na przyciągnięcie klientów jest dostarczanie wysokiej jakości wyników. Silne osiągnięcia w dostarczaniu wysokiej jakości rezultatów mogą zachęcić do uzyskania referencji od poprzednich klientów. Polecenia są jednymi z najlepszych źródeł nowego biznesu, więc nie wstydź się o nie prosić. Możesz nawet pobrać darmowe szablony dla swojej firmy, aby ułatwić sobie pracę.

Wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw z ulicy Rimini

Rimini Street to usługa wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw, która oferuje wysokiej jakości wsparcie klienta i dziesięciominutowy czas reakcji w krytycznych przypadkach. Każdemu klientowi przydzielany jest główny inżynier wsparcia ze średnim 20-letnim doświadczeniem w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw i otrzymuje on ciągłe aktualizacje na temat postępu swojej sprawy. Klienci otrzymują również dedykowanego kierownika projektu, dzięki czemu mogą zawsze być na bieżąco ze stanem sprawy.

Rimini Street zapewnia kompleksowe wsparcie oprogramowania w celu rozwiązywania problemów, utwardzania zabezpieczeń, optymalizacji wydajności i spełniania zgodności z przepisami. Rozwiązania firmy w zakresie wsparcia oprogramowania napędzane sztuczną inteligencją poprawiły czas rozwiązywania problemów nawet o 23 procent, umożliwiając organizacjom powrót do produktywnej pracy w ułamku czasu. Dodatkowo, usługi wsparcia Rimini Street oferują wyższy poziom responsywności niż te dostarczane przez dostawców oprogramowania, co może uwolnić zasoby dla innowacji napędzanych przez biznes.

Rimini Street wspiera Oracle, SAP, Peoplesoft i inne oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Firma jest globalnym dostawcą wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw i partnerem Oracle. Otrzymała również nagrodę 2021 Asia Pacific Best Practices Award od Frost & Sullivan, wiodącej firmy badawczej i konsultingowej. Nagroda jest wyrazem uznania dla zaangażowania Rimini Street w pomoc swoim klientom w maksymalizacji wartości ich inwestycji w technologie dla przedsiębiorstw.

Firmowy program wsparcia premium zapewnia klientom zaawansowane funkcje i dedykowane wsparcie, co pozwala im wydłużyć cykl życia oprogramowania dla przedsiębiorstw. To pomaga im zmniejszyć koszty operacyjne i zmaksymalizować zwrot z inwestycji. Dzięki takiemu poświęceniu dla zadowolenia klienta, Rimini Street stało się ważnym partnerem dla znaczących klientów na całym świecie. Jej znakomite wyniki finansowe pomagają umocnić pozycję firmy jako lidera na rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Branża komunikacyjna jest szybko zmieniającą się i złożoną branżą, a przedsiębiorstwa mają trudności z nadążeniem za najnowszymi trendami i technologiami. W rezultacie organizacje potrzebują pomocy w zarządzaniu rosnącą złożonością swoich modeli biznesowych. Kompleksowe rozwiązania wsparcia Rimini Street i niezależny zespół wsparcia oprogramowania stron trzecich pomagają organizacjom sprostać tym wyzwaniom i zapewnić znaczne oszczędności.

W dzisiejszej globalnej konkurencji wysokie koszty pracy, cienkie marże, przepisy dotyczące ochrony środowiska, automatyzacja i zmieniające się oczekiwania konsumentów wpływają na przemysł produkcyjny. Konieczne jest podjęcie działań przez producentów. Aby to zrobić, producenci muszą zaoszczędzić zasoby i ponownie skupić je na strategicznych inicjatywach cyfrowych. Rimini Street oferuje wsparcie stron trzecich dla oprogramowania produkcyjnego i pomogło niektórym z największych globalnych producentów w osiągnięciu znacznych oszczędności kosztów.

Rozwiązania Rimini Street umożliwiają firmom znaczne oszczędności na wsparciu oprogramowania poprzez wyeliminowanie niepotrzebnych aktualizacji, migracji i opłat za utrzymanie. Dzięki wyeliminowaniu tych kosztów firmy mogą przesunąć zasoby na bardziej strategiczne inicjatywy, takie jak rozbudowa siły roboczej i postęp technologiczny. Ponadto umożliwia to firmom dalsze korzystanie z obecnych aplikacji przez dłuższy czas.

Rimini Street wsparcie oprogramowania dla przedsiębiorstw w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego

Rimini Street jest wiodącym zewnętrznym dostawcą wsparcia dla oprogramowania dla przedsiębiorstw, oferującym pełen zakres usług pomagających firmom z listy Fortune 500, firmom średniej wielkości i mniejszym przedsiębiorstwom w zarządzaniu ich środowiskami technologicznymi. Do klientów firmy należą Yum Brands, Deutsche Post/DHL, Petco i National Grid. Baza klientów obejmuje ponad 60 krajów. Usługi firmy obejmują marketing, technologię oraz wsparcie procesu instalacji i aktualizacji.

Firma, nawet po 15 latach, nadal oferuje wsparcie dla swojej obecnej platformy. Ale pomimo tego klienci są zmuszeni do ponoszenia znacznie wyższych opłat, aby uzyskać dostęp do usług Rimini Street. Jest to praktyka, którą firma zastosowała w celu pozyskania nowych klientów.

Firmy czerpią ogromne zyski ze wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw. Według jednego z analityków, SAP i Oracle uzyskują rocznie 42 mld USD przychodów ze wsparcia i konserwacji. Rimini Street zarabia około 60% swoich przychodów dzięki usługom. Poprzez współpracę z innymi firmami, mogą one zlikwidować przewagę sprzedawców nad klientami. Na przykład SAP i Oracle często wycofują wsparcie dla przestarzałego oprogramowania. Z drugiej strony, wsparcie firm trzecich pozwala użytkownikom na samodzielne utrzymywanie swoich systemów.

Rimini Street ma kompleksowy program wsparcia oprogramowania, który może pomóc organizacjom rozwiązać problemy, utworzyć zabezpieczenia, uzyskać aplikacje do pracy z innymi stosami technologii, poprawić wydajność i zwiększyć zgodność z przepisami. Dzięki aplikacjom sztucznej inteligencji (AI), Rimini Street może skrócić czas rozwiązywania problemów z oprogramowaniem przez firmy nawet o 23 procent. Dzięki temu wsparciu, organizacje mogą skupić się na innowacjach napędzanych przez biznes.

Rimini Street ma kilku konkurentów na rynku wsparcia oprogramowania dla przedsiębiorstw. Największym konkurentem dla Rimini Street jest firma Spinnaker Support, której CEO jest Matt Stava. Firma ta oferuje również usługi wsparcia i konsultingu SAP. Działa w obu Amerykach, Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w regionie Azji i Pacyfiku.

Rimini Street zajmuje się dostarczaniem wsparcia w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw na całym świecie. Jej usługi są uzupełniane przez dedykowaną praktykę prawną i regulacyjną. Z 200 specjalistami w dziedzinie podatków i finansów na całym świecie, Rimini Street pomaga klientom w ich wymaganiach dotyczących regulacji i zgodności. Dodatkowo, firma obiecuje regularnie komunikować się ze swoimi klientami na temat ich spraw.

Dla wielu firm, wsparcie ERP jest dużą pozycją w budżecie IT. Usługi wsparcia Rimini Street mogą zapewnić znaczne oszczędności – zarówno natychmiast, jak i w czasie. Te oszczędności mogą być wykorzystane do finansowania nowych inicjatyw, które będą napędzać wzrost i przewagę konkurencyjną. Ponadto, mogą one pomóc przedłużyć żywotność obecnych wersji oprogramowania ERP.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You Might Also Like